• , ustaların sağ kolu.
  • , değişmeyen kalitesi ve performansı ile ustaların yanında...
  • , özel geliştirilmiş ürünleriyle bitmiş ürüne fark katar.
  • "Usta" kullanır.

Alfa'dan Haberler

ALFA PASTACILIK YAĞLARI İSTANBUL’U FETHETTİ

Alfa Pastacılık Yağları tarafından hazırlanan ve tüm Türkiye'yi kapsayan Alfa Usta Buluşmaları'nın en son etkinlikleri İstanbul'da gerçekleşti. İstanbul'da Anadolu ve Avrupa olmak üzere 2 ayrı etkinlik düzenleyen ekip, Alfa'cı Ustalar ile unutulmaz iki gün geçirdi.İstanbul'da gerçekleşen etkinliklerin Avrupa ayağı Marriott Otel'inde, Anadolu ayağı ise Divan Otel'inde gerçekleştirildi.

Her etkinliğinde ilgili bölgeye özel bir konsept düzenleyen Alfa Pastacılık Yağları, İstanbul'da 'Sevgililer Günü'nün yaklaşması sebebiyle 'Sevgi' konseptini işledi. Bu özel günde pastanelerin portföyüne katabilecekleri tarifler veçeşitli sunumlar ile şovlar hazırlayanekip,seminer alanında profesyonel bir görsel şölen sergiledi.

Her etkinliğinde çıtayı daha da yükselten Alfa Pastacılık Yağları, İstanbul'lu ustalara hem görsel hem de içerik açısından donanımlı bir seminer verdi.

Alfa Pastacılık Yağları bünyesindeki 5 demo ustası ve bir dekor şefi Fatma Özmen Metinel'in demoları adeta hazırladıkları sürprizlerle bir şova dönüştü. Etkinliğin son dakikasına kadar sürprizlerini sürdüren ekip İstanbul'u kelimenin tam manasıyla fethetti.Bir de Alfa'nın bir klasiği olan ve şu sıralar dünyada en çok satan 'Cronut' ürünün tarifi yine Tuna Usta'nın şovuyla sahnede yerinialdı.Seminerin bir diğer sürprizi ise ünlü Fransız Pastacılık Şefi Germain Herviault idi. Fransız tatlarından oluşan bir demo ile ustalara doyurucu anlar yaşattı.

Her semineri merakla ve ilgiyle beklenen Alfa Pastacılık Yağları bir sonraki seminerini organize etmek için şimdiden kolları sıvadı.