• , ustaların sağ kolu.
  • , değişmeyen kalitesi ve performansı ile ustaların yanında...
  • , özel geliştirilmiş ürünleriyle bitmiş ürüne fark katar.
  • "Usta" kullanır.

Alfa'dan Haberler

ALFA PASTACILIK YAĞLARI ANKARALI USTALARDAN TAM PUAN ALDI

Alfa Pastacılık Yağları tarafından hazırlanan ve tüm Türkiye'yi kapsayan Alfa Usta Buluşmaları'nın en son etkinliği Ankara Crown Plaza otelinde gerçekleşti. Etkinlikte yeni yıl konseptini işleyen ekipseminer alanında adeta profesyonel bir show sergiledi. Bir sonraki etkinlik sürpriz bir konsept ile İstanbul'da gerçekleşecek.

Tüm Türkiye'yi karış karış gezen Alfa Pastacılık Yağları ekibi, en son etkinliğini Ankara'da Crown Plaza Oteli'nde gerçekleştirdi. Ankara'nın ileri gelen pastane ustalarının katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Alfa Pastacılık Yağları, Ankara'lı ustalara hem görsel hem de içerik açısından donanımlı bir eğitim verdi.

Her seminerde çıtayı daha da yükselten ve o bölgeye özel tarifler sunan Alfa Pastacılık Yağları ekibi bünyesinde bulunan 5 demo ustası ve bir de dekor şefi Fatma Özmen Metinel'in katkılarıyla bu seminerde de ustalara ilkleri yaşattı.

Seminerin bir de sürpriz bir konuğu vardı. Ünlü Fransız Pastacılık Şefi Germain Herviault'da Fransız tatlarından oluşan bir demo ile ustalara doyurucu anlar yaşattı. Bunun yanında şu sıralar dünyada en çok satan 'Cronut' ürünün tarifine de Tuna Usta'nın şovuyla yer verildi.

Klasik bir eğitim programının dışında interaktif çalışmalar, mesleki bilgiler ve keyifli sohbetlerle taçlanan programda Alfa'cı Ustalarının keyifli anlar yaşadığı gözlemlendi.