• , ustaların sağ kolu.
  • , değişmeyen kalitesi ve performansı ile ustaların yanında...
  • , özel geliştirilmiş ürünleriyle bitmiş ürüne fark katar.
  • "Usta" kullanır.

Alfa'dan Haberler

FELDA IFFCO LİDER MARKALARI İLE GIDA 2013'E DAMGASINI VURDU!

FELDA IFFCO Türkiye, Iffco, Filza, Alfa ve Sunny markaları ile 05-08 Eylül tarihlerinde gerçekleşen 21. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı'nda, bu sene de en çok ilgi gören firma olarak GIDA 2013'e damgasını vurdu!

Dünyanın en büyük palm yağı ihracatçılarından FELDA Global Group ve Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan 21 değişik iş kolunda faaliyet gösteren lider markaların kurucusu IFFCO ortaklığı ile kurulan grubun Türkiye'deki operasyonu olan FELDA IFFCOTürkiye, bu sene de Iffco, Filza, Alfa ve Sunny markalarını müşterileri ile buluşturdu.Her sene olduğu gibi yine FELDA IFFCO standına yoğun ilgi olduğu gözlemlendi.

FELDA IFFCO Türkiye'nin üst düzey yöneticileri firmanın endüstriyel gıda sektörüne hitap eden Iffco markasına olan ilgiden oldukça memnun kaldı. Yüksek kalite anlayışına sahip profesyonel Ar-ge ekibinin desteğiyle katma değerli endüstriyel katı ve sıvı yağlar üreten Iffco markası, aynı zamanda müşterilerinin özel taleplerini de karşılayarak çözüm ortağı olmuş bir marka olarak sektörde bilinirliliğini sürdürmektedir.

FELDA IFFCO Türkiye'nin ihracat yağ markası Filza ise Afrika, Ortadoğu ve Balkan ülkelerinden gelen müşterilerini memnuniyetle ağırladı.Özellikle son 1 yılda Afrika, Ortadoğu, Amerika, Uzakdoğu ve Balkan ülkelerinde büyük bir çıkış gösteren Filza markasının sıvıyağda pazar payı ve marka bilinirliliğihızla artmaya devam etmektedir.

Firmanın pastacılık ve ev dışı tüketim sektörüne hitap eden markası Alfa Pastacılık Yağları'nın sektörde yüksek bilinirliliğe sahip pastacılık ustaları, fuar boyuncahazırladıkları özel figürlü ürünler ve yaptıkları özel şovlar iletüketicilerin takdirini topladı.