• , ustaların sağ kolu.
  • , değişmeyen kalitesi ve performansı ile ustaların yanında...
  • , özel geliştirilmiş ürünleriyle bitmiş ürüne fark katar.
  • "Usta" kullanır.

Alfa'dan Haberler

ALFA & USTA BULUŞMALARI BAŞLADI!

Pastacılık ve ev dışı tüketim sektörlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş portföyü ve küresel bilgi birikimi ile geliştirdiği formüllerini, Türkiye’nin dört bir yanındaki ustalarla paylaşmak için hayata geçirilen Alfa & Usta Buluşmaları etkinliğine geçtiğimiz hafta Bursa’daki organizasyonla başlandı.
 
Alfa Pastacılık Yağları’nın üç ustası, Bursa’nın ileri gelen pastane ustalarıyla “Alfa & Usta Buluşmaları” etkinliği için bir araya geldi. Bursa’daki bayinin uygulama mutfağında gerçekleştirilen etkinlikte Alfa ustaları, Alfa ürünlerinin farkını ortaya koyan tarifler ve süsleme yöntemleriyle katılımcılara deneyimlerini aktardı.

Oldukça verimli ve bir o kadar da keyifli geçen organizasyondan Bursalı ustalar son derece memnun ayrılırken; Alfa’nın sektörün gelişimi için sağladığı katkının, kendileri için önemli bir fırsat olduğunu belirttiler.

Felda Iffco’nun pastacılık alanında uzman yağ markası Alfa, sektör profesyonellerine daima katma değer sağlamak için gerçekleştirdiği etkinliklerine tüm hızıyla devam edecek...