• , ustaların sağ kolu.
  • , değişmeyen kalitesi ve performansı ile ustaların yanında...
  • , özel geliştirilmiş ürünleriyle bitmiş ürüne fark katar.
  • "Usta" kullanır.

Alfa'dan Haberler

ALFA'YA PASTA USTALARINDAN TAM NOT

Türkiye pazarı için küresel bilgi birikimini kullanarak hazırlıklarını sürdüren dünya markası ALFA, Türkiye'de pastacılık yağları sektörüne girişini duyurduğu pastacılık ve fırıncılık teknolojileri fuarı IBATECH 2012'de, Türkiye'nin pasta ustalarını ağırladı.

Türkiye'nin en kapsamlı, Avrupa'nın ise üçüncü büyük pastacılık ve fırıncılık teknolojileri fuarı IBATECH'te ALFA markası'yla pastacılık yağları sektörüne girişini duyuran FELDA IFFCO Türkiye, 192 metrekarelik, iki katlı standında, tüm hamur işleri ve pastacılık ürünleri için ayrı ayrı geliştirilmiş formülleriyle ürünlerini tanıttı.

Fuar kapsamında katılımcılar için düzenlediği renkli etkinliklerle hem ürün kalitesini hem de pastacılık mesleğine ve ustalara verdiği değeri bir kez daha kanıtlayan ALFA, düzenlediği açık mutfak etkinlikleri ve boyoz şovuyla ziyaretçilerin beğenisini topladı. Standın alt katına kurulan açık mutfak alanında ALFA yağlarıyla yapılan birbirinden lezzetli ürünler katılımcılar tarafından denendi ve tam not aldı.

Fuar süresince her biri farklı kategoride uzman üç ustanın birbirinden leziz şovları ve İzmir'e özel börek çeşidi olan "boyoz" hamuru açılışının sergilendiği performans ise izleyenlerin ilgi odağı oldu. 

FELDA IFFCO TÜRKIYE

Dünyanın en büyük palm yağı ihracatçılarından Felda Global Group ve merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan, 21 değişik iş kolunda faaliyet gösteren lider markaların kurucusu IFFCO ortaklığı ile hayata geçen FELDA IFFCO'nun Türkiye operasyonu FELDA IFFCO Türkiye, 12-15 Nisan tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen pastacılık ve fırıncılık teknolojileri fuarı IBATECH 2012'de sektörün ilgi odağı oldu.