• , ustaların sağ kolu.
  • , değişmeyen kalitesi ve performansı ile ustaların yanında...
  • , özel geliştirilmiş ürünleriyle bitmiş ürüne fark katar.
  • "Usta" kullanır.

Alfa'dan Haberler

FELDA IFFCO, IBATECH 2016’YA ŞOVLARIYLA DAMGA VURDU.

FELDA IFFCO, IBATECH 2016’YA ŞOVLARIYLA DAMGA VURDU.

 

Felda Iffco Gıda, IBATECH 2016’da baklava ustasından boyoz ustasına, pasta tasarımcısından börek ustasına farklı showları ile Ibatech’e damga vurdu.

 

14-17 Nisan İstanbul;

FELDA IFFCO Türkiye, bu sene 9.’su düzenlenen IBATECH Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri Dondurma, Çikolata ve Teknoloji Fuarında 4. Hol No: 435'de yerini aldı.

Gün boyunca açık mutfak alanını şov alanına dönüştürerek baklava ustasından boyoz ustasına, pasta tasarımcısından börek ustasına farklı showları ile ziyaretçilerin ilgisini topladı.

Şovları arasında; Fatma Özmen Metinel’in şeker hamurundan özel modelleme gösterisi; Ayşe Yaman’ın Pristine Bitkisel Sıvı Şanti ile yaptığı çiçek modelleme gösterisi çok ilgi topladı. 

Ibatech 2016 Fuarı Felda Iffco’nun 2015 sonunda piyasaya sürdüğü markası  Pristine Bitkisel Sıvı Şanti için de bir ilkti. Ustaların bir şantiden tüm beklentilerini karşılayan Pristine bitkisel sıvı şanti özellikle Ayşe Yaman tarafından canlı gerçekleştirilen Pristine’den çiçekler şovunda, şantinin ipeksi dokusu ve ideal kıvamını gözler önüne serdi. Şovu izlemeye gelen pastacılar Pristine’in performansı karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Felda Iffco Pazarlama Müdürü İdil Akbaba  hem sıcak soslarda, hem dekorasyon konusunda üstün performans sağlayan yeni ürünlerinden ve ustaların ürüne olan yoğun ilgisinden oldukça memnun olduğunu dile getirdi.

Pastane portföyünde yer alan farklı ürün gruplarına özel üretilmiş yağları bulunan Alfa markası, her ürün grubu içinde profesyonel ustalar aracılığı ile bilgi birikimini tüm ustalar ile paylaştı. Her fuarda olduğu gibi fuar süresi boyunca  Türkiye'nin dört bir yanından gelen Pastacılık ustaları Felda Iffco standına büyük rağbet gösterdi. Alfa ürünlerinin ustalarca onaylanmış kalitesi bu fuarda da ustalardan gelen büyük ilgi ile tescillendi.