• , ustaların sağ kolu.
  • , değişmeyen kalitesi ve performansı ile ustaların yanında...
  • , özel geliştirilmiş ürünleriyle bitmiş ürüne fark katar.
  • "Usta" kullanır.

Alfa'dan Haberler

CAKE SHOW İSTANBUL ALTIN SPONSORLARINDAN ALFA PASTACILIK YAĞLARI, BUTİK PASTACILARA ÜRÜNLERİNİN LANSMANINI YAPTI

Cake Show İstanbul’un Altın sponsorlarından Alfa Pastacılık Yağları butik pastacılara özel ürünleri Alfa Butik, Alfa Kek ve Pristine Şekerli Bitkisel Sıvı Şanti ile yer aldı. Ayşe Yaman’ın Pristine Şekerli bitkisel sıvı şanti ile yaptığı ‘Kremadan Çiçekler Demosu’nun etkinlikte çok yoğun ilgi gördü.

 

 7-8 Mayıs Kadir Has Üniversitesi, İstanbul

Alfa Pastacılık Yağları Cake Show İstanbul etkinliğine butik pastacılara özel ürünleri ile ilgi odağı oldu.

Profesyonel pastacılık ustalarının markası Alfa, piyasaya henüz çıkan, butik pastacılara özel üretilmiş ürünlerinin de lansmanını yapma şansını yakaladı. Alfa Pastacılık Yağları Pazarlama Müdürü İdil Akbaba, butik pastacıların yeni ürünlerine olan ilgisinden oldukça memnundu.

Butik pastacılar için özel üretilmiş Alfa Butik, butik pastacılar için ideal boyuttadır. 2,5 kg’lık ambalajı, kullanım kolaylığı sağlayan 250 gr’lık işaretli dilimleri, kurabiye ve keklerde sağladığı ideal kıvamı ile mükemmel bir üründür. Ürünlerin raf ömrünü uzatan yapısı sayesinde önceden hazırlanan siparişlerde de tazelik sağlar.

Pristine Bitkisel Sıvı Şanti Profesyonel pastacıların onayladığı formülüyle hem profesyonel pastacılara hem de butik pastacılara hitap eden bir üründür. Özellikle butik pastacılar için pasta dekorasyonu konusunda kıvamı ve tutuşuyla fark yaratıyor ve rakiplerinin birkaç adım önüne geçiyor.

Alfa Kek yağı ise yine profesyonel pastacılar için özel üretilmiş ancak Butik pastacıların işini oldukça kolaylaştıracak harika bir üründür. Vanilya aroması ile keklere mükemmel bir nefaset katar ve önceden hazırlanan siparişlerde, kekin uzun süre nemli dokusunu korur ve kabarık kalmasını sağlar.

Tüm bu ürünlerle butik pastacıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan Alfa Pastacılık yağları Profesyonel hizmetini butik pastacılara da açarak butik pastacıların hayatını kolaylaştırıyor.