• , ustaların sağ kolu.
  • , değişmeyen kalitesi ve performansı ile ustaların yanında...
  • , özel geliştirilmiş ürünleriyle bitmiş ürüne fark katar.
  • "Usta" kullanır.

Alfa'dan Haberler

ALFA PASTACILIK YAĞLARI SAPANCA'DA YILDIZLARI AĞIRLADI

Alfa Pastacılık Yağları tarafından hazırlanan ve tüm Türkiye'yi kapsayan Alfa Usta Buluşmaları 2015 yılında ''Alfa'nın Yıldızları'' konseptiyle seminerlerine devam ediyor.

Her seminerinde ustaların aslında birer yıldız olduğunu hatırlatan ekip İstanbul'dan sonra Sapanca Güral Otel'de etkinliklerine devam etti.

2015 senesinde liderlik zirvesine hızlı adımlarla yaklaşan Alfa Pastacılık Yağları, 9. kez ustalarıyla buluştu. Her sene ustalara özel farklı konseptlerle hazırladığı seminerleri bu sene bir adım daha öne taşıyarak konseptini ustalarımızın sanatından esinlenerek oluşturdu. İstanbul'daki seminerlerde çok tutulan bu konsept Sapanca'da da büyük beğeni ile karşılandı.

Tüm pastacı ustalarımız sanatlarını ifşa eden birer yıldız oldukları için onları 'Alfa'nın Yıldızları' konseptiyle ağırlayan Alfa ekibi, yıldızları ile harika bir gün geçirdi. Seminer süresince konsept dahilinde çeşitli sürprizlerle karşılaşan katılımcılar gün boyunca ve seminer sonrasında da bu sürpriz hediyelerin sahibi oldu.

Alfa'nın Yıldızları konseptini tüm detaylarıyla planlayan ekip, tüm ustalarımızın kendilerini gerçek birer yıldız gibi hissedebilmesi için Oskar ödül törenlerini anımsatan bir gün hazırladı. Öyle ki bu konsept dahilinde seminer alanı görsel bir şölene dönüştü. Tüm detayların özenle belirlendiği seminerde, ikramlarda dahi altın ve yıldız detayları atlanmadı.

Alfa Pastacılık Yağları bünyesindeki 4 demo ustası ve bir dekor şefi Fatma Özmen Metinel'in hazırladığı sunumlar büyük bir dikkatle ve beğeniyle izlendi.

Alfa Pastacılık Yağları önümüzdeki dönemde de farklı konseptlerdeki seminerler ile çeşitli illerde ustalarını ağırlamaya devam edecek.