HAKKIMIZDA

Malezya'nın en geniş tarım alanlarına sahip devlet kuruluşu FELDA ile Birleşik Arap Emirlikleri'nde kurulu, hızlı tüketim ürünleri ve endüstriyel gıda ürünlerinin küresel ve lider üreticisi IFFCO'nun bir araya gelmesiyle doğmuş olan FELDA IFFCO’nun pastacılık alanındaki uzman yağ markası ALFA, pastacılık ustalarının vazgeçilmezi.

Sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün portföyüne sahip olan ALFA, küresel bilgi birikimi doğrultusunda ürünlerinin formüllerini özel olarak geliştirmektedir.

Bu işletmede, enerji tüketimini en aza indiren, çevreye duyarlı makinelerle pastacılık yağları üretilmekte ve ALFA bu sayede, pazarın tüm dinamiklerini elinde tutan geniş bir ürün portföyüne sahip olmaktadır.

Deodorizasyon, hidrojenasyon, interesterifikasyon, dolum ve paketleme adımlarını bünyesinde bulunduran bitkisel margarin işletmemizde, sağlıklı üretim ve kalite standardizasyonu için üretim sürecinin her adımı denetlenmektedir.

Pastacılık ve ev dışı tüketim sektörü için katma değerli ürünler...

ALFA markası, sektör profesyonellerinin ve pastacılık ustalarının özel ürün ihtiyaçlarını karşılayacak Ar-Ge çalışmaları yaparak ürün portföyünü genişletmektedir.

Farklı özellikler sunan geniş ürün gamımız ve dünya standartlarındaki kalite, hijyen ve güvenlik anlayışımızla, pastacılık ve ev dışı tüketim sektöründeki her ihtiyaca cevap veren seçenekler sunmaktadır.

KALİTE BELGELERİMİZ